Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5 – ič: 75138531

Informace o hospodaření v roce 2019

Vážení vlastníci,

vzhledem k nouzovému stavu vyhlášenému vládou České republiky, zákazem volného pohybu osob a nejasným výhledem změny současné situace v následujícím období výbor SVJ rozhodl pravidelnou jarní schůzi shromáždění nesvolávat a účetní závěrku za rok 2019 projednat a schválit na podzim letošního roku. Informace o výsledcích hospodaření domu v roce 2019, které by tvořily přílohu pozvánky na schůzi shromáždění, uvádíme níže, včetně odkazu na účetní závěrku.

Z výsledků hospodaření je zřejmé, že v minulém roce došlo k navýšení stavu účtu dlouhodobé zálohy díky jejímu zvýšení od 1.1.2019.

Děkujeme za pochopení

Dále vás chceme informovat o službě, kterou nabízí správce SBD Pokrok pro všechny vlastníky – Internetový portál INFO24

INFO24 – je služba určená pro uživatele bytových jednotek: umožňuje zobrazení aktuálního předpisu příspěvku vlastníka nebo nájemného  po jednotlivých položkách, kontrolu evidovaných úhrad předpisu v systému správce SBD POKROK, výsledky vyúčtování včetně archivu předchozích let, náhled salda prostoru, pasport užívané jednotky a kontakty na zástupce statutárního orgánu SVJ.

Instrukce pro přihlášení včetně formuláře se žádostí o zřízení přístupu do služby INFO24 jsou k dispozici na webových stránkách SBD POKROK www.pokrok.cz/integrig5i

Výbor SVJ

Informace o hospodaření v roce 2019
účetní závěrka SVJ 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..