Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5 – ič: 75138531

Pozvánka – schůze shromáždění SVJ 14.5.2015

Vážení vlastníci,

za výbor společenství vás chci pozvat na schůzi shromáždění Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5, která se bude konat dne 14.5.2015  ve FZŠ O. Chlupa, Fingerova 2186,  Praha 5 od 19:00 hod.

Program schůze shromáždění:

  1. Volba předsedajícího, zapisovatele a sčitatele hlasů
  2. Informace o hospodaření domu v roce 2014, schválení účetní závěrky ke dni 31.12.2014
  3. Zpráva kontrolní komise
  4. Volba člena kontrolní komise
  5. Ostatní

Pro vaši informaci k programu schůze shromáždění sdělujeme, účetní závěrka za rok 2014 je k dispozici v kanceláři výboru.

Vzhledem k tomu, že se paní Simona Lacková rozhodla odstoupit z funkce člena kontrolní komise, výbor rozhodl na schůzi shromáždění SVJ zařadit volbu člena kontrolní komise jako bod programu, aby kontrolní komise měla počet členů požadovaný stanovami SVJ. Zvažte možnost členství v kontrolní komisi SVJ.

V případě, že se nebudete moci dostavit, můžete zmocnit k jednání a rozhodování za Vás na schůzi shromáždění jinou osobu. S ohledem na nový občanský zákoník, žádám majitele bytů ve společném jmění manželů, aby na schůzi shromáždění přinesli podepsanou plnou moc od manžela/manželky.Z toho důvodu přikládám plnou moc k zastupování na schůzi shromáždění. Váš podpis na plné moci nemusí být ověřen notářem ani příslušným úřadem. Kdybyste neměli možnost zplnomocnit  jinou osobu, která by byla ochotna se za vás schůze shromáždění zúčastnit a hlasovat za vás, můžete zmocnit k těmto úkonům např. někoho z výboru nebo kontrolní komise.

František Jůza

— ke stažení plná moc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..