Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5 – ič: 75138531

Pozvánka – schůze shromáždění SVJ 5.11.2015

Vážení vlastníci,

za výbor společenství vás chci pozvat na schůzi shromáždění Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5, která se bude konat dne 5.11..2015  ve FZŠ O. Chlupa, Fingerova 2186,  Praha 5 od 19:00 hod.

Program schůze shromáždění:

  1. Volba předsedajícího, zapisovatele a sčitatele hlasů
  2. Schválení výše záloh příspěvku vlastníka pro rok 2016
  3. Návrh rekonstrukce společných prostor v domě v roce 2016
  4. Volba člena kontrolní komise
  5. Pronájem společného prostoru mandlovny ve vchodu č.p. 2168
  6. Ostatní

Pro vaši informaci k programu schůze shromáždění sděluji:

ad 2 – Výbor navrhne zachovat  výši záloh příspěvku vlastníka na úrovni roku 2015, kromě  úpravy u položky “Záloha na vytápění” , kde výbor navrhne schůzi shromáždění snížení položky na částku 1.100.000,-Kč

ad 3 – Výbor navrhne schůzi shromáždění provést v příštím roce rekonstrukci společných prostor, tedy výměnu podlahových krytin, madel zábradlí,vnitřních dveří. Výbor předkládá schůzi shromáždění tento záměr k diskuzi, vzhledem k tomu, že po rekonstrukci domu v roce 2013 zůstaly SVJ na bankovním účtu finanční prostředky, které lze použít pro tyto účely. Alternativou k rekonstrukci společných prostor je použití těchto finančních prostředků na úhradu mimořádné splátky hypotečního úvěru.

ad 4 – Vzhledem k tomu, že se na jarní schůzi shromáždění nepodařilo zvolit chybějící členy kontrolní komise, výbor rozhodl zařadit do programu schůze shromáždění tento bod. V případě, že se opět nepřihlásí zájemci o členství v kontrolní komisi, může schůze shromáždění zvolit revizora.  Zvažte možnost členství v kontrolní komisi SVJ.

ad 5 – Manželé Pomahačovi mají zájem o pronájem nevyužívaného společného prostoru mandlovny ve vchodu č.p. 2168. Pronájem společných prostor je v kompetenci schůze shromáždění, proto rozhodl výbor předložit návrh na pronájem tohoto prostoru ke schváleni schůzi shromáždění SVJ

V případě, že se nebudete moci dostavit, můžete zmocnit k jednání a rozhodování za Vás na schůzi shromáždění jinou osobu. S ohledem na nový občanský zákoník, žádám vlastníky bytů ve společném jmění manželů, aby na schůzi shromáždění přinesli podepsanou plnou moc od manžela/manželky. Z toho důvodu přikládám plnou moc k zastupování na schůzi shromáždění. Váš podpis na plné moci nemusí být ověřen notářem ani příslušným úřadem. Kdybyste neměli možnost zplnomocnit  jinou osobu, která by byla ochotna se za vás schůze shromáždění zúčastnit a hlasovat za vás, můžete zmocnit k těmto úkonům např. někoho z výboru nebo kontrolní komise.

František Jůza

— ke stažení

Plná moc 5.11.2015
Podklad pro stanovení výše záloh příspěvku vlastníka pro rok 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..