Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5 – ič: 75138531

Pozvánka – schůze shromáždění SVJ 5.11.2018

Vážení vlastníci,

zvu vás na schůzi shromáždění Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5, která se bude konat dne 5.11.2018 ve Fakultní ZŠ O. Chlupa, Fingerova 2186, Praha 5 od 19:00 hod.

Program schůze shromáždění:

1. Volba předsedajícího, zapisovatele a sčitatele hlasů
2. Schválení výše záloh příspěvku vlastníka pro rok 2019
3. Volba členů výboru a revizora, příp. kontrolní komise SVJ
4. Ostatní

Pro vaši informaci k programu schůze shromáždění SVJ sděluji:

ad 2. Výbor na základě podnětů od vlastníků s požadavky na rekonstrukci vnitřních prostor domu předloží schůzi návrh na zvýšení výše příspěvku na dlouhodobou zálohu na údržbu a opravy o 5,- Kč na m2 podlahové plochy bytu. Ostatní položky záloh příspěvku vlastníka navrhne výbor SVJ ponechat ve stejné výši jako v roce 2018. Podklad pro stanovení výše záloh je k dispozici na konci pozvánky a vytištěný bude k dispozici na schůzi shromáždění.

ad 3. Dvěma členům výboru SVJ letos končí pětiletý mandát, členové výboru JUDr. Dana Růžičková a František Jůza chtějí v práci ve výboru SVJ pokračovat a budou na funkce členů výboru opět kandidovat. Na jarní schůzi shromáždění Společenství vlastníků jednotek konané dne 15.5.2018 oznámil revizor SVJ Ing. Milan Železný svou rezignaci na tuto funkci. S ohledem na tuto skutečnost výbor SVJ rozhodl zařadit tento bod do programu schůze shromáždění.

V případě, že se nebudete moci dostavit, můžete zmocnit k jednání a rozhodování za vás na schůzi shromáždění jinou osobu, která zároveň musí být členem našeho SVJ. S ohledem na změnu, kterou přinesl nový občanský zákoník, žádám vlastníky bytů ve společném jmění manželů, aby na schůzi shromáždění přinesli podepsanou plnou moc od manžela/manželky. Z toho důvodu přikládám plnou moc k zastupování na schůzi shromáždění. Váš podpis na plné moci nemusí být ověřen notářem ani příslušným úřadem. Kdybyste neměli možnost zplnomocnit jinou osobu, která splňuje podmínku členství v našem SVJ, můžete zmocnit k tomuto právnímu jednání např. někoho z výboru.

Za výbor Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5

František Jůza

– přílohy
Podklad zálohy 2019
Plná moc 5,11.2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..