Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek č.p. 2165-2173, Praha 5 – ič: 75138531

Prohlášení vlastníka bytové jednotky a člena Společenství vlastníků jednotek

Vážení vlastníci,

předkládáme vám formulář Prohlášení vlastníka bytové jednotky a člena Společenství vlastníků jednotek Ovčí hájek 2165-2173, Praha 5.

Výbor SVJ vás vyzývá k tomu, abyste Prohlášení vlastníka jednotky vyplnili a vyplněné Prohlášení vhodili do poštovní schránky SVJ, která je umístěna ve vchodu Ovčí hájek č.p. 2165, Praha 5, a to do 31.5.2017. Upozorňujeme vás, že v případě jakékoli změny v osobách vlastníků jednotky či v počtu osob byt s vámi užívajících, tedy členů vaší domácnosti, případně dalších osob, které s vámi v bytě bydlí, je lhůta pro ohlášení každé změny jeden měsíc od okamžiku této změny. Tato povinnost se týká osob, které v bytě bydlí po dobu, která činí v souhrnu nejméně tři měsíce v kalendářním roce. Totéž se týká nájemníků bytu.

Pro vaši informaci sdělujeme, že vaše povinnost ohlašovat změny v počtu osob užívajících byt vyplývá z příslušných ustanovení Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. a z úplného znění Stanov našeho SVJ, které byly shromážděním SVJ přijaty návazně na novelu občanského zákoníku.

Výbor SVJ vás dále upozorňuje, že nesplnění této povinnosti je považováno za porušení povinností člena SVJ vyplývajících z Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. a z úplného znění Stanov našeho SVJ, jak shora uvedeno s tím, že s porušením této povinnosti jsou spojena i sankční opatření. Informace poskytnuté na základě tohoto Prohlášení slouží k evidenčním účelům pro správu domu a pro případné rozúčtování režijních nákladových položek dle počtu osob. V současné době společenství vlastníků žádnou službu spojenou s užíváním bytu podle počtu osob nevyúčtovává.

Výbor SVJ

formulář ke stažení: Prohlášení vlastníka bytové jednotky a člena SVJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..